Katılım Sözleşmesi

Aynı programa birden fazla rezervasyon alınması ve bu rezervasyondaki kişilerin gidilen destinasyonda aynı otobüste/otelde/grupta olması için ve/veya odaların birbirine yakın olması ile alakalı bir talebinizin olması durumunda bu bilgilerin en geç rezervasyon alınan gün akşam 23.00'e kadar çağrı merkezimize bildirilmesi ve seyahat danışmanından rezervasyonlar için bu şekilde not alması istenmelidir.

 

Bu talepler müsaitliklere göre gerçekleştirilebilir, garantisi verilemez.

 

Uçak ulaşımlı paketler için rezervasyon alan misafirlerimizin, uçakta yemek fiyata dahil ise ve özel bir menü seçeneği var ise (vejetaryen menü, glutensiz menü gibi) ve/veya havaalanlarında uçağa kadar yürümekte zorlanacak misafirlerimiz için tekerlekli sandalye talebiniz var ise bu bilgilerin en geç rezervasyon alınan gün akşam 23.00'e kadar çağrı merkezimize bildirilmesi ve seyahat danışmanından rezervasyonlar için bu şekilde not alması istenmelidir.

 

Rezervasyon esnasında beyan etmiş olduğunuz bilgiler ile ilgili evraklar çağrı merkezimiz tarafından talep edilecektir. Talep edilen evrakların verilmemesi durumunda, rezervasyonunuz iptal edilecek ve tur ücretiniz iade edilmeyecektir.

 

Tur için gerçekleştirilen vize işlemlerinde (Kendiniz ya da EDFA Turizm tarafından yapılsa dahi), vize ile ilgili yaşanabilecek tüm durumlarda Hizmet Sözleşmesi'nde yer alan 6. madde hükümleri geçerli olacaktır.